Ostatnie pożegnanie

Czytaj dalej

Bezpłatna pomoc dla oszukanych seniorów

Osoby starsze i samotne stają się coraz częściej ofiarami różnych oszustw ze strony nieuczciwych firm i naciągaczy. Zazwyczaj wygląda to bardzo podobnie. Senior odbiera telefon, np. z banku, firmy ubezpieczeniowej czy handlowej i zostaje tak zmanipulowany, że rozmowa kończy się zgodą na podpisanie niekorzystnej dla niego umowy.

Czytaj dalej

Dzień Seniora w Zabłotcach [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 13 stycznia w sali Wiejskiego Domu Kultury w Zabłotcach hucznie obchodzono Dzień Seniora. Przybyłych na uroczystość gości przywitała Maria Hamerska, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Zabłotcach. Następnie pani wójt Anna Hałas złożyła seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Kolejno, ciepłe słowa do seniorów skierował Tadeusz Wojtas, przewodniczący Rady Gminy w Sanoku oraz ksiądz Michał Błaszkiewicz, proboszcz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sanoku.

Czytaj dalej

Noworoczne kolędowanie w Zabłotcach

Serdecznie zapraszamy 20 stycznia o godz. 16.00 do sali Wiejskiego Domu Kultury w Zabłotcach na wspólne kolędowanie.

W programie: występ Orkiestry Dętej z Pakoszówki, kapeli i zespołu Lisznianie, zespołu Zgoda z Kostarowiec, zespołu Pakoszowianie, zespołu Lawenda z Sanoczka oraz kapeli ludowej Kamraty.

Czytaj dalej

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Ze względu na wykonywane prace remontowo-eksploatacyjne wymagane jest wyłączenie pewnych elementów sieci i w związku z tym wstrzymanie na kilka, a nawet na kilkanaście godzin dostaw energii elektrycznej dla odbiorców z terenu gminy Sanok.

Czytaj dalej