ARiMR informuje o naborze wniosków o przyznanie wsparcia na zalesienie w zakresie działania “Inwestycje w rozwój obszarów leśnych i poprawę żywotności lasów” w ramach PROW 2014-2020

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podkarpacki Oddział Regionalny informuje, że w terminie od 1 czerwca do 31 lipca 2018 roku rolnicy (osoby fizyczne i prawne), którzy są właścicielami gruntów przeznaczonych do zalesienia lub grunty te są własnością małżonka, mogą składać w Biurach Powiatowych ARiMR wnioski o przyznanie wsparcia na zalesienie w zakresie działania “Inwestycje w rozwój obszarów leśnych i poprawę żywotności lasów” finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Szczegółowe informacje o zasadach przyznawania pomocy dostępne są na stronie internetowej ARiMR, w Podkarpackim Oddziale Regionalnym ARiMR, Al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310 Rzeszów oraz w Biurach Powiatowych ARiMR.