Dlaczego warto inwestować w gminie Sanok

dla-przedsiębiorczychstrona1obraz0006Gmina Sanok to wyjątkowe miejsce między innymi ze względu na swoją lokalizację. Bliskość do Bieszczad, Ukrainy i Słowacji  stwarza wiele możliwości w prowadzeniu przedsięwzięć inwestycyjnych. Europejska gospodarka otwiera się na Polskę, a Polska zaczyna doceniać potencjał i możliwości Europy Wschodniej.

Nieustannie modernizujemy i rozwijamy naszą infrastrukturę drogową. Jesteśmy dumni, że w Strachocinie powstał największy i najnowocześniejszy podziemny magazyn gazu ziemnego w Europie.

dla-przedsiębiorczychstrona1obraz0005Na terenie Gminy Sanok powstają liczne inwestycje, ośrodki rekreacyjne, sportowe, gospodarstwa rolne i agroturystyczne – miejsca, w których można wypocząć w komfortowych warunkach. Dbamy o to, aby rozbudowywać naszą bazę turystyczną oraz sportową możemy poszczycić się jednym z pierwszych sztucznych lodowisk „Biały Orlik” w Polsce.

W gminie Sanok mieszkają ludzie pełni zapału, chętni do działania, otwarci i gościnni. Także rąk do pracy w naszym regionie na pewno nie zabraknie!

gminny_portal_mapowy2Mikroporady