Gminny Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych i Dzień Dziecka w Płowcach.

W minioną niedzielę na stadionie piłkarskim w Płowcach odbył się Gminny Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sanok .

Mecze rozegrało 5 zespołów reprezentujących kluby, które są zarejestrowane w OZPN Krosno i mające swoją siedzibę na terenie Gminy Wiejskiej Sanok.

Wyniki turnieju:

I miejsce – KS Stalfred Płowce

II miejsce – KS Victoria Pakoszówka

III miejsce – LUKS Czerteż

IV miejsce – LKS Remix Niebieszczany

V miejsce – LKS Górnik Strachocina

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody.

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Korzystały  one z dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, suchego basenu, malowania twarzy i zabaw z ogromną skakanką.  Szczudlarz wiązał dla nich balony i puszczał z nimi ogromne bańki mydlane.  Na wszystkie atrakcje dzieci miały wstęp wolny. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Płowiec przygotowały dla nich mnóstwo prezentów, oprócz zabawek  otrzymały też słodkie niespodzianki. Piękna pogoda i przygotowane atrakcje sprawiły , że całe rodziny mogły przyjemnie spędzić  niedzielne popołudnie.