Gminny Turniej Piłkarski LKS o Puchar Wójta Gminy Sanok

Jak co roku w okresie wakacyjnym, ludowe kluby sportowe z terenu naszej gminy walczyły o „ Puchar Wójta Gminy Sanok.

Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy: eliminacje i mecze finałowe.

Eliminacje zostały rozegrane:

– dnia 16 lipca 2017 r. na stadionie piłkarskim w Płowcach, gdzie zmierzyły się drużyny:

SKS Pogórze Srogów Górny – KS Stalfred Płowce 2 : 2 (po rzutach karnych 4:3 )

– dnia 16 lipca 2017r. na stadionie piłkarskim w Niebieszczanach zagrały drużyny:

LKS Remix Niebieszczany – LKS Orkan Markowce 3 : 3 ( po rzutach karnych 3 : 4)

– dnia 23 lipca 2017r. na stadionie piłkarskim w Strachocinie, rywalizowały  3 drużyny:

LUKS Czerteż – LKS Górnik Strachocina 3 : 0

LUKS Czerteż – KS Victoria Pakoszówka 0 : 2

LKS Górnik Strachocina – KS Victoria Pakoszówka 1 : 4

Finał turnieju  zostały rozegrany, dnia 30 lipca 2017r. na stadionie piłkarskim w Pisarowcach, gdzie zagrały drużyny:

LKS Pisarowce – KS Victoria Pakoszówka 3 : 2

SKS Pogórze Srogów Górny – LKS Orkan Markowce 0 : 1

KS Victoria Pakoszówka – SKS Pogórze Srogów Górny 3 : 0 ( WALKOWER )

LKS Pisarowce – LKS Orkan Markowce 3 : 1

Wyniki turnieju:

I miejsce – LKS Pisarowce

II miejsce – LKS Orkan Markowce

III miejsce – KS Victoria Pakoszówka

IV miejsce – SKS Pogórze Srogów Górny

Na zakończenie turnieju Pan Paweł Wdowiak Z-ca Wójta Gminy Sanok podziękował zawodnikom za udział w turnieju i sportową rywalizację, wręczając drużynom  puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Imprezę, pokazem gimnastycznym uświetniła grupa SPARTAN z Zahutynia. Wystąpiły również mażoretki z zespołu IMPULS – grupa starsza i młodsza.

Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji, na które miały wolny wstęp.