II GMINNY KONKURS ANGIELSKICH KOLĘD

W czwartek 9 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Kostarowcach odbył się II Gminny Konkurs angielskich kolęd i piosenek o tematyce świątecznej.

Uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach: SOLISTA – kl. 0-3, SOLISTA – kl. 4-6, ZESPÓŁ – kl. 0-3, ZESPÓŁ – kl. 4-6.

Po części konkursowej wszyscy uczestnicy i opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek do szkolnej stołówki.

Następnie jury pod przewodnictwem mgr Małgorzaty Stabryły – nauczycielki Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku udało się na naradę. W skład jury weszły również: Dyrektor SP w Kostarowcach mgr Beata Fedyń oraz przybyli nauczyciele języka angielskiego: mgr Mariola Gorczyńska, mgr Magda Bartkowska Walczak, mgr Jolanta Rachwał.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczniowie Szkoły Podstawowej w Kostarowcach zaprezentowali przedstawienie pt. „W bajkowej krainie Św. Mikołaja”, dzięki czemu wszyscy mogli jeszcze przez chwilę poczuć magię najbardziej lubianych w roku Świąt.

Wyniki konkursu przedstawiły się następująco:

W kategorii SOLISTA – kl. 0-3:

I miejsce – Wiktoria Dzimitko z SP Trepcza

II miejsce – Patrycja Wilk ze Szkoły Filialnej w Czerteżu

W kategorii SOLISTA – kl. 4-6:

I miejsce – Wiktoria Miazga z SP Mrzygłód

II miejsce – Amelia Chrząszcz z SP Trepcza

III miejsce – Jadwiga Witek z SP Kostarowce

W kategorii ZESPÓŁ – kl. 0-3:

I miejsce – Szkoła Filialna w Tyrawie Solnej

II miejsce – SP Kostarowce

III miejsce – Szkoła Filialna w Czerteżu

W kategorii ZESPÓŁ – kl. 4-6:

I miejsce – SP Kostarowce

II miejsce – SP Mrzygłód

Każdy z uczestników konkursu został nagrodzony wielkimi brawami, a za włożony wysiłek i wspaniały występ  otrzymał od Pani Dyrektor Beaty Fedyń dyplom i nagrodę. Zwycięzcy każdej kategorii, ku uciesze publiczności, mieli możliwość ponownego zaprezentowania się. Uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych były dowodem na to, że było to udane i radosne spotkanie.

Nad organizacją całego konkursu czuwała mgr Agnieszka Jakima, a nad jej techniczną stroną mgr Justyna Mateja.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!