Nowe boisko w Srogowie Górnym

3 czerwca  2012 r. odbyło się uroczyste otwarcie Stadionu Sportowego w Srogowie Górnym. Piłkarze ze Srogowskiego Klubu Sportowego Pogórze mają teraz swój własny stadion, na którym mogą grać zwycięskie mecze.

Nowy stadion cieszy nie tylko sportowców, ale i całą społeczność lokalną, która będzie mogła z niego korzystać. Warto dodać, że lokalizacja stadionu w Srogowie Górnym jest wyjątkowo piękna.

Budowa stadionu została sfinansowana z budżetu gminy Sanok. Stadion Sportowy w Srogowie Górnym to już 12 boisko na terenie Gminy Sanok.

Mariusz Szmyd, wójt gminy Sanok, Jan Jakima, sołtys wsi Srogów Górny, Dominik Hydzik, Prezes SKS Pogórze Srogów Górny, Jan Ciupka, Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie, Michał Ciupka, były prezes SKS Pogórze Srogów Górny oraz Marek Zacharski, były kapitan drużyny przecięli wstęgę na nowym stadionie.
Radość z otwarcia nowego Stadionu wzmocnił fakt, że SKS Pogórze Srogów Górny awansował do B klasy.