Podsumowanie  eliminacji gminnych Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Polska mój dom”

W dniu 24 kwietnia 2018r. Anna Hałas Wójt Gminy Sanok gościła w Urzędzie Gminy wyjątkowych gości, a mianowicie laureatów eliminacji gminnych Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Polska mój dom”.

Gmina Sanok, jako współorganizator  Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Polska mój dom” przeprowadziła eliminacje, w ramach których spłynęło 18 prac.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w kategoriach, określonych w regulaminie konkursu:

I grupa – autorzy w wieku od 6 do 9 lat

I miejsce – Gracjan Nędza, uczeń szkoły Podstawowej w Pakoszówce

II miejsce – Justyna Romańczyk, uczennica Szkoły Podstawowej w Pakoszówce

III miejsce – Julia Dżugan, uczennica Szkoły Podstawowej w Pakoszówce

II grupa – autorzy w wieku od 10 do 13 lat

I miejsce – Wiktor Kozdroń, uczeń Szkoły Podstawowej w Falejówce

II miejsce – Paulina Buczkowicz, uczennica Szkoły Podstawowej  w Falejówce

III miejsce – Karolina Kurcoń, uczennica Szkoły Podstawowej w Pakoszówce

Bardzo dziękuję za Wasz udział w tym konkursie, Waszą pracę i zaangażowanie. Prace, których jesteście autorami są bardzo piękne, staranne i oddające Wasze uczucia do naszej Ojczyzny. Życzę Wam powodzenia w etapie powiatowym konkursu i mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie podejmować będziecie konkursowe wyzwania – podsumowała Anna Hałas.

Laureaci konkursu z rąk Pani Wójt s otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.