Prusieckie lato już za nami

W minioną niedzielę stadion sportowy w Prusieku tętnił życiem. Każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Na najmłodszych czekały atrakcje w postaci dmuchanych zabawek oraz stoisko garncarskie, miłośnicy historii mogli obejrzeć w Wiejskim Domu Kultury piękną wystawę zorganizowaną z okazji XXV lecia Parafii Prusiek.

Ze sceny publiczność bawiła kapela Biesiada, zespół muzyczny 4 Music oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Prusieku.  Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz talentów. Aktywni mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych. Swoim zapachem kusiło swojskie jadło serwowane przez Koło Gospodyń Wiejskich. Imprezę zorganizował Wójt Gminy Sanok, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Prusiek i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. Występy zespołów, liczne atrakcje dla dzieci były dobrym sposobem aby miło spędzić niedzielne  popołudnie.