Sportowe zmagania na Orliku w Trepczy

Dniu 29 września 2017 r.przy ulicy Sanockiej 16 na Orliku w Trepczy odbył się Turniej Piłki Nożnej 17+. W rozgrywkach rywalizowało ze sobą pięć drużyn ,złożonych z pięciu zawodników+ bramkarz. Spotkania rozgrywane były systemem,, Każdy z każdym “.

Wśród uczestników najlepsza okazała się drużyna,,Dziadków “, drugie miejsce zajęła  ekipa ,, Fc Wytłaczarki” zaś trzecie drużyna miejscowych ,,Świeżaków”. Kolejne miejsca przypadły  LKS Płowce, FC Trepcza. Turniej odbywał  się w przyjaznej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej. Uczestnicy otrzymali nagrody: puchary, dyplomy oraz akcesoria sportowe .
Animatorzy chcieliby podziękować wszystkim obecnym i zaprosić mieszkańców gminy do korzystania z obiektu Orlik w Trepczy.