Święto pieczonego ziemniaka w Mrzygłodzie

W minioną niedzielę 10 września 2017r., w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Sanok, podczas trwania lokalnej kampanii profilaktycznej pod nazwą „Trzeźwo patrzę na świat”, w miejscowości Mrzygłód odbyła się impreza dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców pod nazwą „Święto pieczonego ziemniaka – piknik rodzinny”.

Uczestnicy spotkania mogli poznać, a także przekonać się w jaki sposób dobrze upiec ziemniaka w żarze ogniska. Nie małą atrakcją były również przygotowane, przez organizatorów spotkania, kociołki z wkładem mięsnym, które oczywiście można było degustować i smakować.

Spotkanie umilały dźwięki muzyki w wykonaniu ks. Pawła Pelca. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.