UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W PISAROWCACH

Wakacje dobiegły końca. Wraz z nadejściem pierwszego września wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się w Szkole Podstawowej w Pisarowcach, aby po dwumiesięcznej przerwie w nauce uroczyście powitać nowy rok szkolny 2016/2017.

Uroczystość poprzedzona została mszą świętą odprawioną przez księdza proboszcza Wiesława Busztę w Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Pisarowcach. Dalsze świętowanie odbywało się w budynku szkoły, gdzie Pani Dyrektor Renata Olejarczyk serdecznie powitała dzieci, rodziców i przybyłych gości: Panią Wójt Gminy Sanok – Annę Hałas, Panią Dyrektor SAPO – Annę Liszkę, Pana Sołtysa Pisarowiec- Janusza Haducha, Radnego – Pana Stanisława Derenia oraz księdza Wiesława Busztę. Ze szczególną życzliwością zwróciła się do uczniów i nauczycieli, życząc im wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Zaprezentowany przez uczniów program artystyczny zapoczątkowany został wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Nie zabrakło również ciepłych słów ze strony Pani Wójt – Anny Hałas, która życzyła dzieciom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, rozwoju zainteresowań i talentów, zadowolenia i radości z codziennego przebywania w szkole oraz nauczycielom, spełnienia zawodowych planów, a także dużo siły, energii i wytrwałości w pokonywaniu wszelkich przeciwności. Po oficjalnych wystąpieniach uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, gdzie w miłej atmosferze mogli wymienić się wrażeniami z wakacji.