Złotka z Niebieszczan

Reprezentantki Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach zdobyły I miejsce i złoty medal w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt, który odbył się w Bukowsku.

Podczas finału drużyna Krzysztofa Sokołowskiego wygrała wszystkie swoje mecze, sięgnęła po tytuł mistrza Podkarpacia i wywalczyła prawo reprezentowania województwa na mistrzostwach Polski w Elblągu.

Złota drużyna w składzie:  Joanna Czubek, Julia Gołda, Monika Hac, Diana Kanciak, Roksana Nowak, Natalia Olejarz, Magdalena Pałys, Martyna Pałys, Wioleta Pałys, Kinga Sitarz, Maria Wilk, Oliwia Wojtuszewska. Trener: Krzysztof Sokołowski