Andrzejkowe zabawy w Trepczy

W minioną sobotę w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w gminie Sanok, podczas trwania lokalnej kampanii profilaktycznej pod nazwą „Trzeźwo patrzę na świat”, w miejscowości Trepcza odbyła się impreza dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Andrzejkowe zabawy”.

[fb_button]

Animatorka Justyna Biesiada wraz ze swoją grupą zaprezentowały postacie z bajek, był  między innymi osiołek i małpka. Przeprowadzone przez nich zabawy wpłynęły na wzajemne poznanie się dzieci, a także ćwiczyły refleks oraz spostrzegawczość uczestników, na przykład: rzut przez hula-hop poduszkami, zabawy z kijami, czyli przechodzenie, czołganie się na różnych wysokościach, zabawy z chustą animacyjną, czy też tańce z balonami przy muzyce.

Liczne konkurencje wzbudziły wiele emocji, dostarczyły mnóstwa mocnych wrażeń i lawinę śmiechu. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat, uczestnicząc we wróżbach i przepowiedniach wróżki Justyny.

Bez wątpienia bardzo dużą atrakcją dla wszystkich najmłodszych uczestników spotkania było malowanie twarzy w wykonaniu Moniki Bartkowskiej, czy też robienie postaci z balonów, gdzie szczególnym zainteresowaniem cieszyły się „balonowe, wojownicze miecze”.

Spotkanie umilały dźwięki muzyki w wykonaniu Aleksandra Galika, natomiast  o stronę kulinarną imprezy zadbała sołtys miejscowości Bogusława Kaczmarska wraz  z rodzicami. Na zakończenie każdy z milusińskich mógł wylosować sobie niespodziankę.  Z całą pewnością do domu wszystkie dzieci wróciły w wyśmienitych humorach i z uśmiechem na twarzy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.