Ankieta dotycząca przebudowy obiektu Izby Regionalnej w Strachocinie

Szanowni Państwo

W związku z planowaną przebudową obiektu Izby Regionalnej w Strachocinie zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety:

 

ANKIETA dotycząca przebudowy obiektu Izby Regionalnej w Strachocinie

 

 

  1. Ankieta jest anonimowa
  2. Zawiera pytania jednokrotnego wyboru
  3. Adresowana jest do: uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, uczniów szkół średnich, studentów, osób dorosłych zamieszkałych na terenie m. Sanoka i Gminy wiejskiej Sanok

Planowany do realizacji projekt inwestycyjny dotyczący Izby Regionalnej w Strachocinie obejmuje prace budowlane oraz wyposażenie obiektu w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowoczesnemu charakterowi infrastruktury ma odpowiadać atrakcyjna i kompleksowa oferta kulturalna i edukacyjna, skierowana do mieszkańców ziemi sanockiej oraz gości spoza naszego regionu.

Państwa odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie pozwolą określić poziom zapotrzebowania na realizację wspomnianego przedsięwzięcia oraz właściwie dostosować jego ofertę. Na Państwa odpowiedzi czekamy do 12 lutego br.

Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety – Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok