ARiMR informuje o naborze wniosków o przyznanie wsparcia dla rolników w ramach operacji typu “Modernizacja gospodarstw rolnych”

Podkarpacki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w terminie od dnia 28 czerwca do dnia 27 lipca 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie wsparcia dla rolników w ramach operacji typu “Modernizacja gospodarstw rolnych” związanych z produkcją prosiąt (obszar A), produkcją mleka krowiego (obszar B), czy produkcją bydła mięsnego (obszar C). Wsparcie to finansowane jest z budżetu PROW 2014-2020.

Szczegółowe informacje o zasadach przyznawania ww. wsparcia dostępne są na stronie internetowej ARiMR, w Podkarpackim Oddziale Regionalnym ARiMR, al. Tadeusza Rejtana 36, 35-310 Rzeszów oraz w Biurach Powiatowych ARiMR .

Pliki do pobrania