Babcie i Dziadkowie świętowali w Jędruszkowcach

Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka. Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. Z okazji tak ważnego święta, w miniony weekend w Sali Wiejskiego Domu Kultury w Jędruszkowcach odbyło się uroczyste spotkanie Babć i Dziadków z wnuczętami.

Zaproszonych gości przywitał sołtys Jędruszkowiec Tadeusz Kowalik, spotkanie uświetniła swoją obecnością także Wójt Gminy Sanok Anna Hałas, która złożyła zacnym Gościom życzenia zdrowia i radości a także podziękowała za trud i troskę jaką wkładają w pomoc przy wychowaniu swoich wnuków. Za troskę, ciepły i serdeczny uśmiech, życzliwość oraz wyrozumiałość swoim dziadkom  i babciom podziękowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pisarowcach. Część artystyczną dopełnił występ Sandry, która zaśpiewała piosenki Anny German oraz kapeli ludowej Kamraty. Obecność Mikołaja, który rozdał uczestnikom prezenty szczególnie ucieszyła najmłodszych a także pozwoliła poczuć jeszcze raz klimat minionych świąt. Te miłe chwile na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich kochanych Dziadków.