BAW SIĘ RAZEM Z NAMI – konkurs dla SP z terenu Gminy Sanok

Dnia 19 grudnia 2017 roku na hali sportowej  Szkoły Podstawowej w Strachocinie, odbyły się zawody sportowe,  dla dzieci z klas  I – III. Organizatorem imprezy byli: Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku i Szkoła Podstawowa w Strachocinie. W zawodach uczestniczyły szkoły  z Dobrej, Falejówki, Kostarowiec, Mrzygłodu, Niebieszczan, Pakoszówki, Prusieka, Sanoczka, Strachociny i Trepczy.  

I miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący SP w Strachocinie, II miejsce przypadło SP w Niebieszczanach a na III miejscu uplasowali się uczniowie z SP    w Pakoszówce. Wszystkie szkoły uczestniczące w konkursie otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Konkurs „ Baw się razem z nami”to nie tylko sportowa rywalizacja ale również integracja dzieci i wspaniała zabawa, na pięknym obiekcie sportowym, jakim jest hala w Strachocinie.