Baw się razem z nami

6 grudnia 2016 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Strachocinie, odbył się konkurs BAW SIĘ RAZEM Z NAMI, zorganizowany dla szkół podstawowych  ( kl.I – III ) z terenu gminy Sanok.

W zawodach wzięło udział 11 szkół podstawowych, reprezentowanych przez 110 małych zawodników. Dzieci doskonale się bawiły biorąc udział w następujących konkurencjach:

– sztafeta

– zmiana piłek

– bieg z szarfami

– dodawanie skoków

– rzuty do kosza

-strzały do bramki

– strzały do bramki z unihokeja

Po podsumowaniu wszystkich punktów zwycięską drużyną okazała się reprezentacja ZS w Strachocinie, II miejsce zdobyła SP w Niebieszczanach  a trzecie  SP w Trepczy. Pozostałe szkoły z Dobrej, Falejówki, Kostarowiec, Mrzygłodu, Pakoszówki, Pisarowiec, Prusieka i Sanoczka zajęły IV miejsca.

Wszystkie szkoły uczestniczące w zawodach otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Do wszystkich małych zawodników przyszedł też Św. Mikołaj przynosząc im słodycze i soczki.