Biuletyn Informacyjny Funduszy Europejskich w woj. podkarpackim

Szanowni Państwo

Zachęcamy do do korzystania z Biuletynu informacyjnego Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim, który obejmuje tematykę dotyczącą wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, a także szeroko rozumianą tematykę Funduszy Europejskich. Biuletyn jest kompleksowym źródłem informacji – w tym wiedzy specjalistycznej na temat środków RPO i zasad realizacji projektów. Ponadto prezentowane są w nim dobre praktyki oraz wpływ Funduszy Europejskich na rozwój województwa podkarpackiego.

Pierwsze w tym roku wydanie poświęcone jest tematom związanym z podsumowaniem funduszy na lata 2014-2020 i planach na kolejną siedmiolatkę. O tym, jak zrealizowane projekty wpływają na rozwój regionu, co było kluczowe w mijającej perspektywie finansowej i w co Podkarpacie zamierza inwestować w najbliższych latach opowiada marszałek Władysław Ortyl  w rozmowie „Nie przestajemy inwestować”.

Link do e-biuletynu https://zobaczzmiany.pl/wydanie/1-2021/

źródło: materiały nadesłane