Carpathia Karate Cup w Rzeszowie – zawodnicy z Niebieszczan na podium!

01 lutego 2020r odbyła się X edycja Turnieju Carpathia Karate Cup w Rzeszowie.
Na zawody zjechało ponad 800 karateków z Polski, Ukrainy, Węgier, Litwy, Szwecji, Pakistanu, Bułgarii, Białorusi.
Dawid Koczera w swoim debiucie wywalczył srebro w kategorii seniorskiej i wyższej wagowo do -75kg narzuconej przez organizatora. Z kolei Marcin Abram stanął po raz pierwszy na macie w kategorii Masters +35 do -75kg zajmując 3 miejsce!Swój debiut zaliczyły dziewczyny z sekcji prowadzonej w Nowotańcu: Kinga Małek, Natalia Kabala i Hania Bednarczyk. Natomiast kolejny start mają za sobą Kamil Sitarz, Miłosz Szczepański i Krzysztof Kot.
Całe wydarzenie dla nas wszystkich było cennym doświadczeniem, które cały czas zbieramy jako niedawno powstały klub. Jesteśmy zadowoleni z występów wszystkich zawodników. Ta rywalizacja to początek naszych przygotowań do kolejnych turniejów. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim sympatykom klubu za liczne wsparcie podczas walk naszych podopiecznych! – Anna Czaban UKS Karate Kyokushin Kumie Niebieszczany.

 

Tekst i zdjęcia: P. Anna Czaban