Często mawiamy „kiedyś było lepiej…”- udowodnij to biorąc udział w naszej akcji! Widokówki z „historią w tle”

Drodzy Mieszkańcy
ogłaszamy zbiórkę zdjęć miejscowości z terenu Gminy Sanok!

Jeśli posiadacie Państwo w swoich zasobach fotografie
stare bądź nowe
piękne i ciekawe
przedstawiające np. naturę, faunę i florę, krajobrazy przyrodnicze, historyczne postaci, które zasłynęły w danej miejscowości, ciekawe miejsca, budynki i zabytki z miejscowości Gminy Sanok
podzielcie się nimi!

Wszystkie fotografie staną się swoistym obrazem promocyjnym naszej gminy. Mile widziane ciekawe historyczne opisy ludzi i miejsc dotąd nieodkrytych.

• Zdjęcia prosimy dostarczać do Urzędu Gminy Sanok V p. (pok. 511) wraz z opisem (kiedy zostały wykonane i co przedstawiają);
  • Fotografie zostaną zeskanowane na miejscu w Urzędzie, po czym zwrócimy je właścicielom;

WAŻNE!
Do fotografii prosimy dołączyć wypełnione i podpisane oświadczenie + klauzulę informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych.

Zdjęcia do zeskanowania prosimy dostarczyć do Urzędu Gminy Sanok ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok), V piętro, pok. 511.
Ewentualne informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 46 56 551 lub 13 46 56 580 (Biuro Funduszy Pomocowych i Promocji).