Dodatkowe Punkty Spisowe w Gminie Sanok

Chcąc ułatwić Państwu dostępność i pomoc w szybkim i sprawnym wypełnieniu obowiązku spisowego, zorganizowaliśmy dyżury rachmistrzów spisowych w następujących miejscowościach naszej gminy:

• W dniu 19 września 2021 roku (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza w miejscowości Hłomcza w godzinach od 10.00 do 13.00 – w budynku domu kultury w Hłomczy.

• W dniu 19 września 2021 (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza w miejscowości Lalin w godzinach od 10.00 do 13.00 – w budynku domu kultury w Lalinie.

Ważne: Przygotuj PESEL wszystkich domowników

Zachowaj środki bezpieczeństwa (obowiązkowe maseczki)

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Podstawową metodą NSP 2021 jest samospis internetowy. Każdy może spisać siebie  i członków swojej rodziny.

Zapraszamy  Mieszkańców z całej gminy!

Punkty spisowe w pozostałych miejscowościach zorganizowane zostaną  w późniejszych terminach, o których będziemy Państwa informować.