Dodatkowe Punkty Spisowe w Gminie Sanok

Chcąc ułatwić Państwu dostępność i pomoc w szybkim i sprawnym wypełnieniu obowiązku spisowego, zorganizowaliśmy dyżury rachmistrzów spisowych w następujących miejscowościach naszej gminy:

• W dniu 4 września 2021 roku (sobota) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza
    w miejscowości Pakoszówka w godzinach 10.00 do 12.30 – w budynku domu kultury w Pakoszówce.
  • W dniu 5 września 2021 roku (niedziela) mieszkańcy gminy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza
    w miejscowości Zabłotce w godzinach 10.00 do 14.00 – w budynku domu kultury w Zabłotcach.
    w miejscowości Kostarowce w godzinach 10.00 do 14.00 – w budynku domu kultury w Kostarowcach.
    w miejscowości Trepcza  w godzinach 10.00 do 14.00 – w budynku domu kultury w Trepczy.
    w miejscowości Falejówka w godzinach 10.00 do 14.00 – w budynku domu kultury w Falejówce.
    w miejscowości Stróże Małe w godzinach 10.00 do 12.00 – w budynku domu kultury w Stróżach Małych.
    w miejscowości Dobra w godzinach 10.00 do 14.00 – w budynku domu kultury w Dobrej.

Ważne:     Przygotuj PESEL wszystkich domowników
                 Zachowaj środki bezpieczeństwa (obowiązkowe maseczki)

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Podstawową metodą NSP 2021 jest samospis internetowy. Każdy może spisać siebie i członków swojej rodziny.

Zapraszamy Mieszkańców z całej gminy !