Dwudniowy Turniej ,,Szóstek” Piłki Nożnej o Puchar Orlika

W sportowej i pełnej emocji atmosferze zakończyły się tegoroczne wakacje na orliku w Trepczy.
W piątek 21.08.2020 r.
odbył się eliminacyjny Turniej ,,Szóstek” Piłki Nożnej dla rocznika 2004-2008. Rywalizowały 3 drużyny złożone z 5-ciu zawodników + bramkarz. Spotkania rozgrywano systemem ,,każdy z każdym‘’. Najlepsza okazała się drużyna ,,Sons of Anarchy”, II miejsce zajęła ekipa ,,Kreatywna Nazwa” zaś III miejsce przypadło “Glinice Team”. Drużyny te automatycznie przeszły do głównego finałowego turnieju w Trepczy, który rozegrano 27.08.2020 r. W ostatecznej rozgrywce rywalizowało 5 ekip.

W pojedynku zespołów najlepsze okazały się:

  1. Wks Tucznik (Orlik Prusiek)
  2. Sons of Anarchy
  3. Gumisie (Orlik Prusiek)
  4. Kreatywna  Nazwa
  5. Glinice Team

Z powodu nieobecności jednej z drużyn, spotkania rozgrywano systemem ,,każdy z każdym’’. Podczas całego turnieju rozegrano łącznie 10 spotkań, które przyniosły wiele emocji oraz bramek. Mecze były naprawdę zacięte i toczone w szybkim tempie. Sportowe zacięcie i wolę walki dało się zauważyć zwłaszcza wśród najmłodszych zawodników.

Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej, a uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody w postaci akcesoriów sportowych. Wśród zawodników zwycięskiej drużyny “Sons of Anarchy” wyłoniono i przyznano także tytuł “najlepszego strzelca” z wynikiem 22 goli, natomiast “najlepszym bramkarzem” został zawodnik Glinice Team.

                   Animatorzy chcieliby podziękować wszystkim obecnym i zaprosić mieszkańców Gminy do korzystania z obiektów Orlik w Trepczy i Prusieku!

 

 

materiał + foto: nadesłane