Dyżur Rzecznika Funduszy Europejskich

Zapraszamy już dzisiaj, 24 czerwca do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sanoku, mieszczącego się przy ul. Rynek 18, na spotkanie z Rzecznikiem Funduszy Europejskich.

W godz. od 9.00 do 11.00 będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji, przedstawić Rzecznikowi swoje propozycje uproszczeń, a także zasygnalizować obostrzenia związane z pozyskaniem środków europejskich oraz z realizacją projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP).

Rolą Rzecznika jest dbanie o interesy korzystających ze środków unijnych oraz reprezentowanie ich interesów w stosunku do Instytucji Zarządzającej. Rzecznik przyjmuje zgłoszenia dotyczące utrudnień i propozycji usprawnień w zakresie realizacji RPO WP, analizuje i udziela wyjaśnień na tego typu zgłoszenia.

Zgłoszenie do Rzecznika może przekazać każdy zainteresowany, zarówno wnioskodawca lub beneficjent, jak i inny podmiot zainteresowany wdrażaniem RPO WP.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony Rzecznika Funduszy Europejskich województwa podkarpackiego: https://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/rzecznik-funduszy-europejskich