Dzień Otwarty ARiMR

5 kwietnia w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Sanoku odbędzie się Dzień Otwarty ARiMR z eWnioskiem PLUS.

Głównym celem wydarzenia będzie pomoc rolnikom i producentom rolnym w składaniu wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich i płatności obszarowych finansowanych z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, które składa się wyłącznie w formie elektronicznej. W czasie spotkania rolnicy i ich rodziny poznają tajniki pracy biura powiatowego ARiMR.

[fb_button]

W tym dniu pracownicy Agencji będą służyć pomocą przy wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich w wymaganej przez Unię Europejską formie, natomiast uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnego skonsultowania wątpliwości z pracownikami.

Szczegóły na plakacie.