Dzień Seniora w Jędruszkowcach

W minioną sobotę 22 lutego 2020 r., w Wiejskim Domu Kultury w Jędruszkowcach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Uroczystość rozpoczęła Sandra Bulczyńska – młoda uzdolniona wokalnie i muzycznie mieszkanka Jędruszkowiec, którą wielokrotnie mogliśmy podziwiać podczas rozmaitych imprez organizowanych przez Gminę Sanok.
Sołtys wsi Jędruszkowce – p. Tadeusz Kowalik wraz z nową przewodniczącą KGW Jędruszkowce p. Ewą Borowy, uroczyście przywitali wszystkich gości i podziękowali za przybycie. Oprawę artystyczno-recytatorską zapewniły miejscowe dzieci z Jędruszkowiec, na co dzień uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Pielni. Na zakończenie zastępca Wójta i Sekretarz Gminy Sanok – p. Paweł Wdowiak złożył ciepłe życzenia wszystkim seniorom oraz pożyczył udanej zabawy przy muzyce Kapeli “Kamraty” aż do białego rana 🙂 Było to kolejne bardzo sympatyczne spotkanie z seniorami, które z pewnością pozostanie na długo w pamięci.