Dzień Seniora w Multimedialnym Centrum Edukacyjno – Kulturowym w Stróżach Małych

W sobotę 15 lutego 2020r. w nowej sali Multimedialnego Centrum Edukacyjno-Kulturowego w Stróżach Małych odbył się Dzień Seniora.

To pierwsza impreza zorganizowana w MCEK-u przez sołtysa Stróży Małych i Wielkich oraz Kół Gospodyń Wiejskich z miejscowości Płowce i Stróże Małe. Obchody Dnia Seniora rozpoczęły się od powitania wszystkich przybyłych gości przez sołtysa p. Mariana Jaklika, a następnie krótkie przemówienie i ciepłe życzenia dla seniorów przekazała Wójt Gminy Sanok – Anna Hałas.
Bardzo miłym akcentem spotkania było wręczenie kosza pełnego łakoci od KGW z Płowiec dla koleżanek- sąsiadek z nowego KGW w Stróżach Małych. Przy akompaniamencie kapeli ludowej Kamraty odśpiewano radosne sto lat. Całość spotkania zwieńczył dancing przy muzyce miejscowego zespołu Tacy Sami, który bawił gości aż do późnych godzin nocnych.

 

 

Zdjęcia: GOK w Sanoku