Dzień Seniora w Raczkowej

1 lutego 2020 roku w Wiejskim Domu Kultury w Raczkowej odbył się Dzień Seniora. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Sanok pani Anna Hałas, Przewodniczący Rady Gminy pan Tadeusz Wojtas, Zastępca Wójta i Sekretarz Gminy pan Paweł Wdowiak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pani Krystyna Kafara, sołtysi wsi Falejówka i Raczkowa, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Falejówce wraz z gronem pedagogicznym, seniorzy, rodzice, uczniowie.
Na początku spotkania pani Anna Hałas złożyła seniorom najlepsze życzenia. Po części oficjalnej odbył się koncert przygotowany przez uczniów i absolwentów naszej szkoły. Mieliśmy okazję zobaczyć występ mażoretek z zespołu Impuls. Wystąpił także zespół muzyczno – obrzędowo Pakoszowianie i kapela ludowa Kamraty.
Wielkie podziękowania za oprawę uroczystości należą się rodzicom, który przygotowali poczęstunek i obsługę zaproszonych gości. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a seniorzy bawili się wyśmienicie.

 

 

 

Zdjęcia i tekst nadesłane: dyrektor SP w Falejówce  p. Zofia Cecuła - Stabryła.