Dzień Seniora w Zabłotcach

W dniu 21 stycznia 2018 roku w Wiejskim Domu Kultury w Zabłotcach odbył się Dzień Seniora. Był to wyjątkowy dzień integracji społecznej. Szanownych Seniorów przywitała Wójt Gminy Sanok Anna Hałas, składając jednocześnie życzenia szanownym gościom i gratulując tak pięknej uroczystości. 

Spotkanie uświetnił występ zespołu obrzędowego i kapeli ludowej Graboszczanie z Grabownicy. Goście przedstawili obrzęd „Herody” oraz scenki sytuacyjne, które niejednokrotnie wprowadziły zgromadzonych w dobry nastrój. Następnie na scenie swój dorobek muzyczny przedstawiła kapela ludowa Kamraty. Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze, o co zadbali organizatorzy. Dla seniorów spotkanie jest okazją do wspólnej zabawy, wyjścia z domu, spotkania się ze znajomymi.

Jeszcze raz wszystkim Seniorom życzymy dużo zdrowia, siły, uśmiechu każdego dnia oraz życzliwości i szacunku od otaczających ludzi.