E-misja Sanok – bezpłatne szkolenia na terenie gminy Sanok

Od 1 maja można zgłaszać swój udział w szkoleniach skierowanych do osób od 25 roku życia. Zajęcia będą prowadzone na terenie gminy Sanok w godzinach popołudniowych i w weekendy.

W programie mamy siedem bloków tematycznych poświęconych tworzeniu strony internetowej, działaniom w sieciach społecznościowych, bezpieczeństwu finansów i transakcji w sieci oraz prowadzeniu biznesu on-line. Posiadamy również ofertę skierowaną do rodziców, rolników oraz osób, które chcą legalnie korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych i wykorzystywać je do nauki lub własnej twórczości.

 

W szkoleniach mogą wziąć również udział osoby zamieszkujące poza gminą Sanok.

Zapisy prowadzimy w trybie ciągłym w Urzędzie Gminy Sanok (pok. 511, tel. 13 465 65 80) oraz w Szkole Podstawowej w Trepczy (tel. 13 464 45 51).

Zachęcamy do zapoznania się ze scenariuszami zajęć prowadzonych w ramach projektu “Misja S@nok – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Sanok”. Scenariusze dostępne są na stronie https://gminasanok.pl/scenariusze-zajec/