Finałowy turniej Piłki Nożnej „Euro Orlik” w Trepczy

Po wcześniejszych, rozegranych meczach eliminacyjnych na Orlikach w  Prusieku i Trepczy, 10 sierpnia br. na orliku w Trepczy odbył się finałowy Turniej Reprezentacji Europy. Uczestniczyło w nim 6 drużyny złożonych  z pięciu zawodników+ bramkarz. Spotkania były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym‘’. Mecze odbywały się w wymiarze czasowym 2 x 6 minut. Najlepsza okazała się reprezentacja Francji (Orlik Prusiek) wygrywając wszystkie mecze, drugie miejsce zajęła reprezentacja Polski zaś trzecie przypadło reprezentacji Danii, czwarte miejsce dla reprezentacji Włochy, piąta drużyną była Anglia natomiast szóstą Portugalia.

Podczas całego turnieju odbyło się łącznie 15 spotkań, które przyniosły wiele emocji oraz bramek. Mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie. Można było zauważyć wole walki wśród najmłodszych. Turniej odbywał się w przyjaznej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej. Wśród zawodników wybrany został najlepszy strzelec okazał się nim reprezentant Francji z wynikiem 34 bramek. Natomiast najlepszym bramkarzem została zawodniczka ekipy Włoch. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody: puchary, medale, dyplomy oraz akcesoria sportowe.

Animatorzy chcieliby podziękować wszystkim obecnym i zaprosić mieszkańców Gminy do korzystania z obiektów Orlik w Trepczy i Prusieku.

FOTORELACJA Z TURNIEJU