Głosujmy na inwestycję gminy Ustrzyki Dolne “Przedszkole moich marzeń” w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2017 roku

Inwestycja gminy Ustrzyki Dolne “Przedszkole moich marzeń – budowa zaplecza żłobka gminnego poprzez rozbudowę i przebudowę Przedszkola Samorządowego nr 1 w Ustrzykach Dolnych”  bierze udział w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2017 roku.

To plebiscyt, który ma wyróżnić najważniejsze i najciekawsze inwestycje komunalne w województwach Polski wschodniej. Aby oddać głos należy kliknąć w link, http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/top-inwestycje-komunalne-polski-wschodniej-2017/nominacje/przedszkole-moich-marzen-budowa-zlobka-gminnego-w-ustrzykach-dolnych,96424.html, a następnie POPIERAM. Bardzo prosimy  o głos na naszą sąsiedzką gminę. Głosować można raz z każdego urządzenia (komputer, telefon, tablet).