Gmina Sanok inwestuje w bezpieczeństwo swoich mieszkańców

W najbliższym czasie mieszkańcy Trepczy będą mogli korzystać z nowej części chodnika na odcinku drogi powiatowej nr 2217R Jurowce – Trepcza w km 3+707 – 3+955.
Realizacja tego zadania jest społecznie potrzebna i oczekiwana, ze względu na natężony ruch pojazdów przemieszczających się po drodze powiatowej. W związku z tym Gmina Sanok, wsłuchując się w potrzeby swoich mieszkańców, kontynuuje rozpoczętą inwestycję.

Ukończenie kolejnego odcinka traktu pieszego przy drodze powiatowej znacząco wpłynie na poprawę poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu życia codziennego m.in. dzieci w drodze do szkoły oraz wszystkich uczestników ruchu pieszego w Trepczy.

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Sanok TUTAJ został ogłoszony przetarg na realizację tej inwestycji.

Oferty można składać do 19 maja br.