Gmina Sanok pozyskała dofinansowanie na zadanie dotyczące integracji i aktywizacji mieszkańców miejscowości Wujskie

Gmina Sanok pozyskała dofinansowanie z Budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 na realizację zadania pn. “Pomysł na biznes – integracja i aktywizacja mieszkańców miejscowości Wujskie poprzez organizację warsztatów i modernizację przestrzeni”. W ramach projektu zostaną przeprowadzone 1 dniowe, 8-godzinne warsztaty zielarskie, pieczenia tradycyjnego chleba na zakwasie oraz modernizacji przestrzeni polegającej na utwardzeniu terenu. Podczas warsztatów realizowane będzie także seminarium poświęcone możliwościom rozwoju przedsiębiorczości na terenach wiejskich.