Gminne obchody Dnia Seniora

27.10.2019 r. w sali WDK w Sanoczku odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora w Gminie Sanok. To szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia.

Gości powitał Pan Andrzej Wolanin – Sołtys oraz Pani  Helena Oryszczak Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Sanoczku. Życzenia oraz wyrazy uznania zebranym seniorom i seniorkom złożyli: Pani Anna Hałas – Wójt Gminy Sanok, Ks. proboszcz Michał Błaszkiewicz, Pan Robert Korona Dyrektor Szkoły Podstawowej w Prusieku oraz Pan Piotr Uruski – Poseł na Sejm RP.

Organizatorzy zadbali, by wszyscy tego dnia poczuli się wyjątkowo. Spotkanie uświetniły występy Kapeli Ludowej Kamraty, Zespołu Wokalnego Lawenda z Sanoczka i Koła Gospodyń Wiejskich z Wujskiego. Oprócz występów oraz wspólnego śpiewania, uczestnicy święta mogli się posilić ciepłym poczęstunkiem. Nie zabrakło również przepysznych słodkości. O pełną oprawę muzyczną spotkania zadbała Kapela Ludowa Kamraty.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w sercach i pamięci naszych Seniorów.