Gminny turniej mini piłki nożnej w Szkole Podstawowej w Trepczy 17.05.2018r.

17 maja 2018r. na Orliku przy Szkole Podstawowej w Trepczy odbył się Gminny turniej mini piłki nożnej. W turnieju brało udział 7 szkół; Szkoły Podstawowe z: Mrzygłodu, Srogowa Górnego, Falejówki, Kostarowiec, Niebieszczan, Prusieka i Trepczy.

Drużyny reprezentowali uczniowie klas IV, V i VI (rocznik 2005 i młodsi). Uczestnicy w wyniku losowania grali w dwóch grupach, „każdy z każdym”. Z grupy wyszło po dwie reprezentacje. Zagrały one ze sobą na „krzyż”. Mecze wyłoniły zwycięzców z dwóch grup. Następnie rozegrały się mecze o trzecie miejsce i finał o pierwsze miejsce. W wyniku rywalizacji: I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach, II miejsce Szkoła Podstawowa z Falejówki, III miejsce Szkoła Podstawowa z Kostarowiec.  Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury. Zawody zorganizowała Aneta Mąka.