Gminny Turniej Piłkarski Drużyn Młodzieżowych o Puchar Wójta Gminy Sanok

W sobotę, 29 czerwca na stadionie w Strachocinie został rozegrany turniej piłkarski o „Puchar Wójta Gminy Sanok”. W zmaganiach wzięły udział cztery drużyny: LKS Górnik Strachocina, KS Stalfred Płowce-Stróże, LKS Pisarowce oraz LKS Remix Niebieszczany.

Zwycięzcą turnieju został LKS Remix Niebieszczany. Drugie miejsce zajął KS Stalfred Płowce-Stróże, trzecie – LKS Górnik Strachocina a czwarte –  LKS Pisarowce. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody.

Wyniki:

LKS Górnik Strachocina  – KS Stalfred Płowce-Stróże   1 : 3

LKS Pisarowce – LKS Remix Niebieszczany  1 : 9

LKS Górnik Strachocina – LKS Pisarowce  2 : 1

LKS Remix Niebieszczany – KS Stalfred Płowce Stróże  5 : 1