Gminny Turniej piłkarski LKS o Puchar Wójta Gminy Sanok – 2018

W tym roku  7 klubów sportowych z terenu Gminy Sanok brało udział, w turnieju piłkarskim LKS o „Puchar Wójta Gminy Sanok ”. Uczestniczące drużyny to: LUKS Czrteż, LKS Remix Niebieszczany, KS Stalfred Płowce- Stróże Małe, LKS Pisarowce, LKS Orkan Markowce, LKS Górnik Strachocina, KS Victoria Pakoszówka.

1 lipca 2018 r. na stadionie w Markowcach, 13 lipca 2018r. w Strachocinie i 15 lipca 2018r. w Czerteżu rozegrano mecze półfinałowe, podczas których zostali wyłonieni finaliści turnieju.

Rozgrywki finałowe odbyły się dnia 22 lipca 2018r. na  stadionie piłkarskim w Niebieszczanach.

Wyniki rozgrywek finałowych:

KS Victoria Pakoszówka – KS Stalfred Płowce- Stróże Małe  5 : 0

LKS Remix Niebieszczany – LKS Pisarowce  2 : 3

W meczu o III miejsce LKS Remix Niebieszczany,  pokonał KS Stalfred Płowce- Stróże Małe 1 : 0

I miejsce wywalczyli zawodnicy z LKS Pisarowce, pokonując KS Victoria Pakoszówka   3 : 2

Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach finałowych otrzymały z rąk Z-cy Wójta Pawła Wdowiaka, pamiątkowe dyplomy, nagrody i puchary.