I Ekobieg w Dolinie Sanu za nami

W minioną niedzielę (1 sierpnia) na placu przy budynku starej szkoły w Uluczu odbył się Pierwszy Ekobieg w Dolinie Sanu zorganizowany przez Gminę Dydnia, Gminny Ośrodek Kultury Bibliotek Promocji i Wypoczynku w Dydni, Klub Biegacza w Dydni oraz Gminę Sanok.
Start biegu odbył się pod budynkiem dawnej szkoły w Uluczu, dalej trasa prowadziła w kierunku kładki na Sanie między Uluczem a Witryłowem, następnie w kierunku Łodziny i Hłomczy, gdzie zatoczyła pętlę, by powrócić znów do Ulucza. Łączna długość trasy wynosiła 15 km.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom (bo wszyscy ukończyli tę niełatwą trasę), którzy podjęli się tego wyzwania. Niezmiennie podziwiamy Waszą pozytywną energię, pasję i wolę walki. Mamy nadzieję do zobaczenia znów za rok! 🙂

 

WYNIKI I EKOBIEGU w DOLINIE SANU

Pełna fotorelacja TUTAJ