I miejsce dla uczennicy Szkoły Podstawowej w Trepczy w Powiatowym Konkursie Historycznym „Wincenty Witos – polityk i trzykrotny premier”

Kolejna wspaniała wiadomość! Anna Bar – uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Trepczy, zajęła I miejsce w powiatowym konkursie historycznym pod hasłem „Wincenty Witos – polityk i trzykrotny premier”. Konkurs został zorganizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku i miał miejsce 27 września 2019r. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy historycznej dotyczącej walki o niepodległość Polski oraz przypomnienie sylwetki wybitnego Polaka Wincentego Witosa. W ramach konkursu uczniowie rozwiązywali test zawierający zadania otwarte i zamknięte.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Tekst oraz dokumentacja fotograficzna zostały nadesłane.