Informacja o planowanym terminie naboru wniosków

Lokalna Grupa Działania Zielone Bieszczady uprzejmie informuje, że 7 listopada 2016 wystąpiliśmy do Urzędu Marszałkowskiego z pismem w sprawie ustalenia terminu naboru wniosków w ramach poddziałania: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

[fb_button]

LGD planuje przeprowadzenie naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w następujących terminach i zakresie: podejmowanie działalności gospodarczej, tworzenie inkubatorów przetwórstwa lokalnego, rozwijanie działalności gospodarczej.

Termin ogłoszenia o naborze wniosków: 2 grudnia 2016 r.

Miejsce składania wniosków o przyznanie pomocy: biuro stowarzyszenia: Lokalna Grupa Działania Zielone Bieszczady, ul. Rynek 27/28, 38-700 Ustrzyki Dolne, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach szkoleniowo-aktywizacyjnych.

Więcej na stronie: http://www.lgd-zielonebieszczady.pl/nabory.html