Jubileuszowy X Kermesz Karpackich Smaków

Wielkimi krokami zbliża się X Kermesz Karpackich Smaków organizowany przez Gminę Sanok. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Sanok, okolicznych mieszkańców oraz goszczących w naszym regionie turystów. Impreza odbędzie się 14 sierpnia 2016 roku na rynku w Mrzygłodzie. 

[fb_button]
Kermesz Karpackich Smaków na stałe wpisał się w kalendarz imprez sanockiej ziemi. Impreza ma na celu promowanie różnych form muzycznych regionu Karpat, a także swojskiego jadła oraz rzemiosła artystycznego.
Podczas tegorocznego Kermeszu na scenie wystąpią takie zespoły jak: Ale Cantare (Płoskie, Gmina Zamość), Kapela folkowa Góralska Hora, Forever Young (Strachocina, Gmina Sanok), Credo, Kapela Biesiada (Gmina Sanok), Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pakoszówce. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Poparzeni Kawą Trzy. Poznamy również Supersołtysa, ponieważ w trakcie imprezy odbędzie się rozstrzygnięcie „Plebiscytu na Supersołtysa Korso Gazety Sanockiej”.
Kermesz to nie tylko muzyka i niepowtarzalna atmosfera, ale także regionalne potrawy i inne specjały przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.
Tradycyjnie nie zabraknie wielu atrakcji, w tym także dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś dla siebie, od wspaniałych smakołyków po niezwykłą muzykę, wielobarwne stroje oraz nietuzinkowe prace naszych rękodzielników.

Plakat A2-2016