Już jest!!! Kino sferyczne w Multimedialnym Centrum Edukacyjno-Kulturalnym w Stróżach Małych

Dobra wiadomość na koniec roku! Kilka dni temu do Multimedialnego Centrum Edukacyjno-Kulturalnego w Stróżach Małych dotarło długo wyczekiwane kino sferyczne.
W tej magicznej dmuchanej kopule o średnicy 5m i wysokości max. 3,2 m będziemy wyświetlać filmy w technice 360º na ekranie sferycznym, otaczającym widzów ze wszystkich stron. Frajda z oglądania jest tym większa, iż w trakcie projekcji nie potrzebujemy żadnych okularów 3D, a seans odbywa się w pozycji leżącej na materacach lub leżakach- pełen relaks. 🙂

 

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, jak to jest mieć skrzydła?

Ile razy śniłeś, że latasz?


“Na skrzydłach marzeń” to opowieść o jednym z największych pragnień człowieka czyli właśnie o lataniu. Jest to jedna z propozycji filmowych dla Was.
W trakcie projekcji prześledzimy kolejne etapy dążenia człowieka do realizacji pragnienia absolutnej wolności w przestworzach. Od fascynacji latawcami, przez projekty Leonarda da Vinci, pierwsze próby braci Montgolfier i braci Wright, które doprowadziły do powstania samolotów, aż po eksplorację przestrzeni kosmicznej. Historia z nutką humoru, w przystępny sposób opowiadana przez znaną aktorkę Danutę Stenkę.

Sama fabuła filmu to nic w porównaniu z animacją, która robi naprawdę niesamowite wrażenie! Obraz przedstawiony na ekranie sferycznym zdumiewa, zachwyca i zapiera dech w piersiach. Możliwość oglądania projekcji na ekranie wokół nas sprawia, że nagle znajdujemy się w samym centrum wydarzeń. I oto nagle unosimy się nad ziemią w balonie wypełnionym helem, oglądamy start samolotu z perspektywy pilota, a w kabinie rakiety opuszczamy ziemską atmosferę unosząc się w kosmiczną przestrzeń.
“Na skrzydłach marzeń” to świetna rozrywka dla całych rodzin, gwarantująca dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Nie możemy się doczekać kiedy zaprosimy pierwszych widzów na seans 🙂

Trailer filmu już niedługo udostępnimy na naszej stronie…Będzie to mały przedsmak tego,co Was czeka 🙂

 

Zdjęcia: p. Leszek Hus- Technical director w DELTA Sp. J. Krentowski, Hus