Kolejne sukcesy sportowców z Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach

Występująca w Sanockiej Lidze Unihokeja Kobiet drużyna dziewcząt z SP Niebieszczany po trzeciej kolejce zdołała zająć fotel lidera tych rozgrywek. Przypominamy, że uczennice SP Niebieszczany są aktualnymi mistrzyniami województwa i 5-tą drużyną Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych. Dzięki bardzo dobrej formie sportowej w meczu ostatniej kolejki ligi nasze zawodniczki pokonały dotychczasowego lidera AZS Uczelnia Państwowa 3:2. We wcześniejszych meczach wygrały z UKS Ekonomik 3:1 oraz uległy 2:6 z II LO Sanok. Punktacji kanadyjskiej przewodzi również nasza uczennica Joanna Czubek, która zdobyła już 5 bramek.

 

Więcej informacji: tabela, zdjęcia, wywiady zawodniczek na profilu Facebook Wilków Sanok.

Drużyna SP Niebieszczany występuje w następującym składzie:

Joanna Czubek – kapitan

Magdalena Femin – bramkarz

Diana Kanciak

Paulina Pściuk

Paulina Morawska

Natalia Olejarz

Roksana Nowak

Ewa Kądziołka

Maria Hoksa

Gratulujemy młodym sportsmenkom osiągnięć i czekamy na dalsze sukcesy.

Dokumentacja fotograficzna oraz tekst nadesłane.