Kolejny sukces zawodników SAMURAJ TRANS-SAN Sanok! Miłosz Baran z Lisznej znowu na podium!

W dniach 7-8 grudnia w Starachowicach, odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formuła Oriental Rules.
Na starcie stanęli zawodnicy z około 40 klubów z całej Polski wśród nich trzech zawodników Samuraj Trans-San Sanok Kamil Rościński (67 kg senior) Adam Tutak (86 kg junior starszy) Miłosz Baran (67 kg junior starszy) pod okiem trenera Artura Szychowskiego.

Miłosz Baran z Lisznej pokonał zawodnika Fight Gym Lublin – Norberta Nowaka wynikiem 3:0, dzięki temu zwycięstwu Miłosz awansował do finału Mistrzostw Polski. Pierwszy dzień Mistrzostw Polski zakończył się 4 zwycięstwami zawodników Samuraj Trans-San Sanok, którzy w komplecie zameldowali się w finałach!

W drugim dniu MP Oriental Rules jako pierwszy swój finał stoczył Miłosz Baran (67 kg junior młodszy, który o złoto walczył z zawodnikiem UKS Armia Polkowice Gracjanem Rzepą (min. brązowy medalista Mistrzostw Europy). Miłosz spokojnie zaczął walkę, jakby trochę nieśmiało, co wykorzystywał jego przeciwnik ofensywnie nastawiony do walki. Miłosz rozkręcał się z każdą chwilą, aż w 3 rundzie zdominował przeciwnika. Na werdykt trzeba było chwilę poczekać. W końcu sędziowie orzekli niejednogłośne zwycięstwo Miłosza Barana w stosunku 2-1!!
W ten sposób zdobył 3-ci złoty medal Mistrzostw Polski w Kickboxingu pieczętując pełną dominację we wszystkich znaczących formułach: K-1 Rules, Low-Kick, Oriental Rules!!!
Należy pokreślić zdecydowane zwycięstwo i pełną dominację również Adama Tutaka, który podobnie jak Miłosz Baran sięgnął po komplet tytułów w tym roku – po zdobyciu złota w K-1 Rules i Low-Kick dołożył 3ci tytuł w Oriental Rules zostając niekwestionowanym numerem jeden w swojej kategorii wagowej w Polsce!!!

Niestety walka najbardziej utytułowanego zawodnika Samuraj Trans-San Sanok Kamila Rościńskiego zakończyła się dyskwalifikacją zawodnika. Kamilowi zarzucono zastosowanie niedozwolonej techniki i doprowadzenie przeciwnika do kontuzji. Ostatecznie ukończył Mistrzostwa Polski na II miejscu ze srebrnym medalem!!!

Klub Samuraj Trans-San Sanok może być dumny ze swoich zawodników! 2019 rok kończą z pulą medali Mistrzostw Polski: 8  złotymi, 2 srebrnymi i 1 brązowym.
Do tego należy doliczyć 2 złote Puchary Świata oraz w Mistrzostwach Europy 2 medale: 1 srebrny i 1 brązowy.

 

Trenerowi i zawodnikom serdecznie gratulujemy oraz

 życzymy kolejnych wspaniałych sportowych sukcesów w przyszłości!!!

 

W tym miejscu Klub Samuraj Trans-San Sanok chce podziękować wszystkim sponsorom oraz osobom życzliwym za wsparcie wyjazdu:

Pomoc Drogowa Andrzej Skulich
Vitamin Shop Sanok Marcin Solarz
Trans-San p. Marcin Cieślik,
Mont-Inox  p. Witold Duszczyński i  p. Damian Niemczyk
Cisan p. Małgorzata i  Łukasz Kucharczyk
Optima meble p. Krzysztof Gładysz
ITE p. Adrian Adamowski
Holi-Reh p. Łukasz Sieczkowski
Bella Transport p. Tomasz Wojnarowski
Kurnik Auto-Części p. Jerzy Kurnik
Biestattoo p. Przemysław Młynarczyk
Koła Dwumasowe p. Tomasz Skalniak
Restauracja Szachownica p. Jakub Ryniak
Domino Grupa p. Robert Kopylec

 

Foto i tekst: Marcin Solarz (Vitamin Shop)