Kolejny WDK pięknieje

Zakończył się kolejny etap pracy przy rozbudowie budynku Wiejskiego Domu Kultury w Łodzinie. Tegoroczna inwestycja polegała na dociepleniu ściany frontowej i szczytowej, wymianie części stolarki okiennej i drzwiowej a także wykonaniu płytki odbojowej.

Powyższe zadanie sfinansowane zostało z budżetu Gminy Sanok i wycenione zostało na ok. 50 tys. zł. W ubiegłym roku całościowej modernizacji poddane zostało wnętrze WDK. Nowy wygląd zyskały zarówno  ściany, sufit jak i podłoga. Na suficie zamontowane zostały płyty akustyczne oraz nowe oświetlenie. Na podłodze wykonano nowy parkiet. Wnętrze zyskało nowoczesny wygląd dzięki oświetleniu i wykończeniu. Nowoczesne wnętrze i piękna elewacja zachęcają do organizacji przyjęć i spotkań mieszkańców miejscowości. Wiejski Dom Kultury  zmienił się nie do poznania i z pewnością przypadnie do gustu jego użytkownikom.