Komisja Oceny doceniła dwa wnioski Gminy Sanok

Z radością informujemy, że Komisja Oceny doceniła  wnioski :

„Naftowa kolebka Europy: zapomniana historia Polski i Ukrainy” i „Natura łączy – rozwój Gminy Sanok oraz miasta Borysław w oparciu o zasoby naturalne” złożone przez gminę Sanok  w Programie PL-BY-UA .

Projekty dotyczące min. utworzenia Regionalnej Izby Pamięci w Strachocinie, budowy infrastruktury turystycznej wokół źródeł solankowych  i budowy  kanalizacji w Tyrawie Solnej, otrzymały pozytywną ocenę, według kryteriów dopuszczających i administracyjnych. Obecnie wnioski są na etapie oceny jakościowej. Ostateczna decyzja o wybranych projektach do dofinansowanie zostanie podjęta podczas spotkania Wspólnego Komitetu Monitorującego 17 października 2017 roku.

Trzymajmy kciuki za powodzenie naszych pomysłów!!!