Koniec problemów z segregacją odpadów, brakiem harmonogramu wywozu śmieci i wiele innych z aplikacją ecoharmonogram.pl!

Eco Harmonogram jest aplikacją ułatwiającą mieszkańcom dostęp do harmonogramu wywozu odpadów. Usługa zwiększa również świadomość mieszkańców w zakresie segregacji odpadów czym realnie przyczynia się do zwiększania współczynnika sortowania odpadów w gminie. Usługa Eco Harmonogram w całej Polsce dostępna jest od 4 lat, a do korzystania z niej przyłączyło się już wiele dużych miast, małych gmin, a także firm wywozowych.
Gmina Sanok wychodząc naprzeciw problemom związanym z segregacją odpadów, podpisała umowę współpracy z usługą i przystępuje do korzystania z aplikacji! Jednocześnie zachęcamy naszych mieszkańców również do zainstalowania i korzystania z ecoharmonogram.pl!

• Usługa posiada dodatkowo szereg funkcjonalności dzięki, którym ułatwi Państwu otrzymywanie informacji o swojej gminie;
  • Jest nieocenionym pomocnikiem przy domowym gospodarowaniu odpadami w codziennym życiu;
  • Przypomni o terminie wywozu odpadów oraz poinformuje o zmianie harmonogramu;
  • Eko-edukacja pokaże szczegółowe opisy co wrzucać, a czego nie do poszczególnych pojemników/worków;
  • Szczegółowy opis gminnego PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) oraz co zrobić z odpadami niebezpiecznymi;
  • Dzięki wyszukiwarce odpadów mieszkaniec ma pod ręką odpowiedzi gdzie powinien wyrzucić konkretny odpad.

Aplikacja EcoHarmonogram to również zbiór innych cennych informacji np: z życia gminy czy aktualna jakość powietrza w okolicy.

EcoHarmonogram to darmowa aplikacja do ściągnięcia na wszystkie 3 systemy operacyjne, którą można pobrać bezpośrednio ze sklepu:

Więcej informacji znajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie http://ecoharmonogram.pl/